Chcesz dołączyć do Akcji i zapewnić ochronę swojemu Kociakowi? Świetnie!

Możesz zrobić to na kilka sposobów:

Odwiedź "Kocią Poradnię".
Na niniejszej stronie, specjalnie dla Państwa przy współpracy ze specjalistami z wielu branż powstanie kompendium „kociej wiedzy”. Będzie tam można znaleźć wiele kocich ciekawostek, wymieniać się informacjami i zdobytym doświadczeniem.

Dołącz do nas na Facebooku.
Na naszym fanpage-u cyklicznie będą prowadzone ciekawe konkursy, na których zwycięzców będą czekały bardzo atrakcyjne nagrody. Dla osób biorących aktywny udział w Akcji przewidzieliśmy również wysokie rabaty w naszym sklepie on-line oraz upusty na wykonanie usługi profesjonalnego zabezpieczenia balkonu przed wypadnięciem zwierzaka.

Skontaktuj się z nami.
Zamów usługę profesjonalnego zabezpieczenia balkonu siatką dla kota. Od 2008 roku z powodzeniem wykonujemy zabezpieczenia balkonów i okien przed wypadnięciem zwierząt. Posiadamy doskonałe referencje poświadczające najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Odwiedź nasz sklep on-line.
Skorzystaj z bogatej oferty zabezpieczeń w najniższych cenach w Polsce. W przypadku wątpliwości mogą Państwo skorzystać z porad naszych specjalistów. Wykwalifikowany personel służy fachową radą w doborze artykułów dopasowanych do Państwa potrzeb.

Przyłącz się do Akcji Bezpieczne Koty już dziś!

ZAMÓW USŁUGĘ PROFESJONALNEGO ZABEZPIECZENIA

BALKONU DLA KOTA W KRAKOWIE

ZABEZPIECZ PUPILA!

ODWIEDŹ NASZ SKLEP ON-LINE