Ależ dziś jest leniwy dzień, nie sądzisz?


Mam wielkie plany na popołudnie. Najpierw pójdę na obiad, Pani prawdopodobnie dziś zrobi kurczaczka, jak to zwykle przy niedzieli. A potem.. Potem już tylko intensywne....leżenie i wypoczywanie...taaaaak, to jest to co Mruczki lubią najbardziej. Spokojny sen w cieniu własnego balkonu... Do niedawna był pewien problem, ponieważ mieszkamy na parterze i sąsiadka z bloku obok, Kizia, ciągle do mnie zaglądała. Kładła się na moim kocyku i wypijała moją wodę! Za nic nie chciała słyszeć, że nie lubię się dzielić. Wszystko się zmieniło miesiąc temu. Pani stwierdziła, że za dużo tu nieproszonych gości i założyła taką fajną siatkę. Dzięki niej Kizia nie może się do nas dostać, a ja mam swoje posłanie tylko dla siebie! A no i co najważniejsze, mogę podziwiać piękno naszego osiedlowego ogródka, bo siatka nie przysłania mi widoku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o siatce, którą założyła Mruczkowi Pani?


Jest to standardowe zabezpieczenie, wykonane z polietylenu. Siatka jest zapleciona z 6 żyłek o średnica splotki 1,2mm. Dostępne są one w 3 wymiarach oczek. Jednak dla kota takiego jak Mruczek, o przeciętnym lub łagodnym usposobieniu, który nie ma w zwyczaju porywać się do gryzienia najczęściej jest to wybierany model o oczku 50x50mm.

Dostępne w naszym sklepie kratki są wykonane z metalu, oraz w zależności pod potrzeby dostępne w wersji bocznej lub górnej/dolnej. Montaż jest niezwykle prosty i do wykonania samodzielnie, poprzez przykręcenie bądź przyklejenie do ramy okiennej. 

ZABEZPIECZ PUPILA!

ODWIEDŹ NASZ SKLEP ON-LINE